Haener HRZP45-305A
Godište proizvodnje
2026
Lokacija Mašine
Ocana
Zemalja
Španija
Mascus ID
85A17860
DETALJI
Broj internog magacina
Proizvodnja/Serijski broj
Ostale informacije
2026 Haener HRZP45-305A Excavator Ripper (Unused) 45mm Pin System (wide 155mm, pin to pin 260mm), Weight 58kg, to fit 5-10 ton mini Excavator