Nijhuis POMPEN HGT1-250.500
Pitaj za cenu
Štampaj
INFO
Grupa proizvoda
Pumpe za vodu
Brend/Model
Nijhuis POMPEN HGT1-250.500
Lokacija Mašine
Posušje
Zemalja
Bosna i Hercegovina
Mascus ID
6AD31727
DETALJI
Motor
Ostale informacije
The inlet diameter of 300 mm, the outlet diameter 250 mm, capacity 900 m3/h, discharge height 100m, the pump runs at 1780 rpm, max. pump power of 320 kW