Grundfos pumpe Type CM-40-160-174
Pitaj za cenu
Štampaj
INFO
Grupa proizvoda
Pumpe za vodu
Brend/Model
Zemalja
Danska
Mascus ID
AC258D6E
Ostale informacije
0,75 kw – 50 Hz – 1400 rpm – ind: ø 65 mm – ud: ø 40 mm.