Linde E80-01/900
Štampaj
INFO
Grupa proizvoda
Ostalo za građevinarstvo
Brend/Model
Linde E80-01/900
Godište proizvodnje
2015
Sati korišćenja
8057 h
Lokacija Mašine
Heek
Zemalja
Nemačka
Mascus ID
FC64D78D
CENA
Izaberi valutu:
Cena
DETALJI
Proizvodnja/Serijski broj
H21279F00017
Bruto težina
2980 kg
Dodatna oprema
Masttyp= Triplex
Hubhöhe=4400mm
Batterie= 80V/1240Ah
Länge= 3400mm
Breite=2100mm
Lastschwerpunkt= 900mm