Systemair AXC800-5-18-14 2GC
Štampaj
INFO
Grupa proizvoda
Ostala podzemna oprema
Brend/Model
Systemair AXC800-5-18-14 2GC
Godište proizvodnje
2016
Lokacija Mašine
Sissa Trecasali, Parma
Zemalja
Italija
Mascus ID
9D3548F3
CENA
Izaberi valutu:
Cena
DETALJI
Broj internog magacina
Bruto težina
1500 kg
Snaga motora
44 kW (59.8 KS)
Transportne dimenzije (DxŠxV)
1080 x 2300 x 2000 mm
Zemlja proizvodnje
Italija
Uslovi isporuke
EXW
Dodatna oprema
Axial Fan two-stage contra-rotanting + inverter
Impellers with profiled blades made of cast aluminum alloy
Diameter 800 mm
Airflow 11,5 mc/sec - Pressure 1900 Pa
Impeller speed 2880 r.p.m.
Power 2x22 kW
Voltage 400 V