Cummins 6BTAA5.9-G12
Štampaj
INFO
Grupa proizvoda
Motori za građevinarstvo
Brend/Model
Cummins 6BTAA5.9-G12
Godište proizvodnje
2021
Dodatne opcije
Novo/nekorišćeno
Lokacija Mašine
Jining, Shandong, China
Zemalja
Kina
Opšta ocena
Mascus ID
F9AAD49D
CENA
Izaberi valutu:
Cena
DETALJI
Broj internog magacina
6BTAA5.9-G12
Poslednja inspekcija
0
Snaga motora
140 kW (190 KS)
ID Dela
6BTAA5.9-G12
Evidencija svih servisa
Da
Engine manufacturer
Cummins
Proizvodnja/Serijski broj
6BTAA5.9-G12
Transportna težina
600 kg
Transportne dimenzije (DxŠxV)
1300000 x 900000 x 1400000 mm
RPM
Klasa emisije
Stage II
Informacije o stanju/Garancija
ISO9001
Zemlja proizvodnje
Kina
Uslovi isporuke
FOB, CFR, CIF, EXW
Ostale informacije
Cummins 6BTA5.9-G12 G-Drive Diesel Engine
General Information
Engine Model 6BTA5.9-G12
Engine Type 6 Cylinders in Line
Displacement 5.9 L
Bore*Stroke(mm) 102 * 120
CPL Number 2697
Net Weight (with flywleel & alternator) 453Kg
Overall Diemension(L*W*H) 1110mm*750mm*988mm
Technical Specification
Fuel System BYC PB Pump/GAC Electronic Governor
Aspiration Turbocharged & Intercooled
Governing Rate ≤5%
Electrical System(Starter Motor/Alternator) 12V/24V
Lowest Starting Temp without auxiliary system -12℃