Cummins 6BTA5.9-GM120
Godište proizvodnje
2018
Dodatne opcije
Novo/nekorišćeno
Lokacija Mašine
Jining, Shandong, China
Zemalja
Kina
Opšta ocena
1
Mascus ID
CDE735CE
DETALJI
Broj internog magacina
6BTA5.9-GM120
Poslednja inspekcija
yes
Snaga motora
120 kW (163 KS)
ID Dela
6BTA5.9-GM120
Evidencija svih servisa
Da
Proizvodnja/Serijski broj
6BTA5.9-GM120
Transportna težina
700 kg
Transportne dimenzije (DxŠxV)
1400 x 1000 x 1400 mm
RPM
1800
Klasa emisije
Stage II
Informacije o stanju/Garancija
ISO9001
Zemlja proizvodnje
Kina
Uslovi isporuke
FCA, CPT, FOB, CFR, CIF, EXW
Ostale informacije
Cummins 6BTA5.9-GM120 Marine G-Drive Diesel Engine General Information of Cummins 6BTA5.9-GM120 Marine G-Drive Diesel Engine Engine Model 6BTA5.9-GM120 Engine Type 6 Cylinders in Line Displacement 5.9 L Bore*Stroke(mm) 102 * 120 CPL Number 2977 Net Weight (with flywleel & alternator) 453 Kg Overall Diemension(L*W*H) 1110mm*750mm*988mm     Technical Specification of Cummins 6BTA5.9-GM120 Marine G-Drive Diesel Engine Marine Certification CCS Aspiration Turbocharged & Water-Air Inter-Cooled Fuel System BYC PB Pump/GAC Governor Electrical System(Starter Motor/Alternator) 12V/24V Lowest Starting Temp without auxiliary system -12℃ Engine Cooling Fluid Volume 10.4 L     Performance Data of Cummins 6BTA5.9-GM120 Marine G-Drive Diesel Engine Rated Power/Speed 120 kW/161HP @ 1800rpm Standby Power/Speed 132 kW/177HP @ 1800rpm Fuel Consumption @ Rated Power 212g/Kw.h Fuel Consumption @ Standby Power 214g/Kw.h Idel Speed 950~1050 rpm