Cummins 6BT5.9-C120
Godište proizvodnje
2018
Dodatne opcije
Novo/nekorišćeno
Lokacija Mašine
Jining, Shandong, China
Zemalja
Kina
Opšta ocena
1
Mascus ID
4180E5A6
CENA
Izaberi valutu:
Cena
DETALJI
Broj internog magacina
6BT5.9-C120
Poslednja inspekcija
yes
Snaga motora
87 kW (118 KS)
ID Dela
6BT5.9-C120
Evidencija svih servisa
Da
Proizvodnja/Serijski broj
6BT5.9-C120
Transportna težina
600 kg
Transportne dimenzije (DxŠxV)
1200 x 1000 x 1400 mm
RPM
2200
Klasa emisije
Stage II
Informacije o stanju/Garancija
ISO9001
Zemlja proizvodnje
Kina
Uslovi isporuke
FOB, CFR, CIF, EXW
Ostale informacije
Cummins 6BT5.9-C120 Industrial Diesel Engine General Information Engine Model 6BT5.9-C120 Engine Type 6 Cylinders in Line Displacement 5.9 L Bore*Stroke(mm) 102 * 120 Engine Configuration Number D402056CX02 Net Weight (with flywleel & alternator) 432 Kg Overall Diemension(L*W*H) 1110mm*750mm*988mm     Technical Specification Certification Euro I Aspiration Turbocharged Fuel System Wuxi Weifu A Pump/RSV Governor Electrical System(Starter Motor/Alternator) 12V/24V Lowest Starting Temp without auxiliary system -12℃ Engine Cooling Fluid Volume 9.9 L     Performance Data Rated Power/Speed 87 kW/120HP @ 2200rpm Max.Torque/Speed 436 N.m @ 1500 rpm Fuel Consumption @ Rated Power 225g/Kw.h Idel Speed 750rpm Max. Continuous Running Altitude 2000 m