HAB S195-24D4WDS
Štampaj
INFO
Grupa proizvoda
Makazaste platforme
Brend/Model
HAB S195-24D4WDS
Godište proizvodnje
2013
Zemalja
Nemačka
Opšta ocena
Mascus ID
86EDCEA9
CENA
Izaberi valutu:
Cena
DETALJI
Visina na kojoj se radi
19.4 m
Broj internog magacina
Tip motora
Dizel
Bruto težina
10000 kg
Maksimalni kapacitet dizanja
750 kg
Transportne dimenzije (DxŠxV)
4830 x 2490 mm
Uslovi isporuke
EXW
Certifikati
CE
Ostale informacije
Manufacturer: HAB
Model: S195-24D4WDS
Year of build: 2013
Condition: Used
Data:
Max. working height: 19,35 m
Platform height: 17,35 m
Lifting capacity: 750 kg
Lifting capacity on extension: 750 kg
Platform dimensions LxW: 4,52 x 2,37 m
Platform length pushed out: 7,22 m
Transport dimensions LxW: 4,83 x 2,49 m
Height transport position with/without railing: 3,57 / 2,73 m
Movable up to working height: 19,35 m
Ground clearance: 0,25 m
indoor use only: no
Drive type: Diesel
Empty weight: 10.000 kg
Special features: white tires, all-wheel-drive, extendable ground supports, soot filter, generator 24V - 230V, anchor points for Personal Fall Protection Equipment (PFPE).