Atlas Copco B32-124/5000
Pitaj za cenu
FavoriteOmiljeno
shareDio
Save searchSačuvaj pretragu
Štampaj
INFO
Grupa proizvoda
Kompresori
Brend/Model
Atlas Copco B32-124/5000
Godište proizvodnje
2016
Sati korišćenja
1820 h
Dodatne opcije
Restauriran
Lokacija Mašine
Warsaw
Zemalja
Poljska
Opšta ocena
1
Mascus ID
FFD06634
DETALJI
Proizvodnja/Serijski broj
USL06151735
Broj prethodnih vlasnika
1
Evidencija svih servisa
Da
Moć kompresora
82 m3/min
Radni pritisak
345 bar
Motor
CAT C32
Bruto težina
20500 kg
Engine manufacturer
Catepillar
Klasa emisije
Stage IIIA
Tip pokreta
Mobilni
Tip kompresora
Vijčani kompresori
Nafta
Ulje ubačeno
Tip nosaća
Gusenični -
Zemlja proizvodnje
Sjedinjene Američke Države
Oprema
Prenosno, Rezervoar, Baterija, Kontrolna tabla, Čelična nadstrešnica
Ostale informacije
WHAT AN OPPORTUNITY AS JUST ARRIVING FOR REFURBISHMENT, AN ATLAS COPCO HURRICANE B32 BOOSTER Here is a very Unique Opportunity to Purchase the only Available for sale (probably) Low run hour B32 Booster.... This Atlas Copco Hurricane B32-124/5000 is a 4 stage booster, built for a maximum effective working pressure of 345 bar (5000 psi). Specifications... Booster B32-124/5000 1 Stage Mode Inlet Pressure max 350 psig (24 bar) Outlet Pressure max 1000 psig (69 bar) Flow 4200 scfm (119 m³m) Operating Speed 1800 rpm 4 Stage Mode Outlet Pressure max 5000 psig (345 bar) Flow 2900 scfm (82 m³m) Operating Speed 1800 rpm Engine Model CAT C32 DRIVE ENGINE Rating 1125 bhp (839 KW) @ 1800 rpm Industrial Intermittent Curve Fuel Diesel Electrical 24 vdc Unit Measurements Overall Length Overall Width Overall Height Weight (Dry) 238.5” (605.8 cm) 102” (260 cm) 106.4” (270 cm) Includes Exhaust 45.000 lbs (20,411 kg)