Warrior WBRC30-1500
Pitaj za cenu
FavoriteOmiljeno
shareDio
Save searchSačuvaj pretragu
Štampaj
INFO
Grupa proizvoda
Kašike / Korpe
Brend/Model
Warrior WBRC30-1500
Godište proizvodnje
2026
Lokacija Mašine
Mont-Saint-Hilaire, QC, Quebec
Zemalja
Kanada
Mascus ID
2715A4CA
DETALJI
Broj internog magacina
Ostale informacije
2026 Warrior WBRC30-1500 60 in Digging Excavator Bucket - Fits Cat 336 / 30 - 35 ton (Unused) 100 mm Stick Pin Diameter, 90 mm Link Pin Diameter, 500 mm Center of Pin Boss to Center of Pin Boss, 385 mm Inside to Inside Pin Boss Spacing Les images affichées sont des photos de banque d'images. L'article est neuf/inutilisé // Product images displayed are stock photos. Item is new/unused. -