Skyway WSSGB-2000
Pitaj za cenu
FavoriteOmiljeno
shareDio
Save searchSačuvaj pretragu
Štampaj
INFO
Grupa proizvoda
Kašike / Korpe
Brend/Model
Skyway WSSGB-2000
Godište proizvodnje
2026
Lokacija Mašine
Phoenix, Arizona
Zemalja
Sjedinjene Američke Države
Mascus ID
0B098BEE
DETALJI
Broj internog magacina
Ostale informacije
2026 Skyway WSSGB-2000 78 in 2000 mm Skid Steer Bucket (Unused) Product images displayed are stock photos. Item is new/unused.
Informacija o aukciji
Phoenix, AZ, USA - May 20, 2026
Završava se za 22.5.2026.
5410 W Lower Buckeye Rd 85043 Phoenix, AZ US • Online dražba
Ritchie Bros Phoenix
5410 W Lower Buckeye Rd 85043 Phoenix, AZ Arizona Sjedinjene Američke Države