Haener HHG180-P30A
Pitaj za cenu
FavoriteOmiljeno
shareDio
Save searchSačuvaj pretragu
Štampaj
INFO
Grupa proizvoda
Kašike / Korpe
Brend/Model
Haener HHG180-P30A
Godište proizvodnje
2026
Lokacija Mašine
Ocana
Zemalja
Španija
Mascus ID
B29D9B80
DETALJI
Broj internog magacina
Proizvodnja/Serijski broj
Ostale informacije
2026 Haener HHG180-P30A Tilt Excavator Bucket (Unused) to fit 1-2t excavator, Working width: 800 mm, depth: 405 mm, Ø pin: 30 mm, volume (SAE): 54 L, weight: 103 kg