CAT 140-15AWD
Štampaj
INFO
Grupa proizvoda
Grejderi
Brend/Model
CAT 140-15AWD
Godište proizvodnje
2020
Sati korišćenja
5837 h
Lokacija Mašine
Omaha, Nebraska
Zemalja
Sjedinjene Američke Države
Mascus ID
B119A507
CENA
Izaberi valutu:
Cena
Ne uključuje vratinog PDV-a
DETALJI
Broj internog magacina
EQN222106
Proizvodnja/Serijski broj
EB300104
Ostale informacije
140 15A AWD MOTOR GRADER
BASE + 3 (WM,WT-NOFLOAT,FL)
BLADE, 14' X 27" X 1"
CAB, PLUS (INTERIOR)
CAB, PLUS (STANDARD GLASS)
CAMERA, REAR VISION
CIRCLE SAVER
COLD WEATHER PLUS PACKAGE AWD
CONTROL,AUTO ARTICULATION-DEMO
CONVERTER GP
COOLANT, 50/50, -35C (-31F)
CUTTING EDGE, 14' BLADE
DECALS, ENGLISH (U.S.)
DRAIN, HIGH SPEED, ENGINE OIL
END BITS, OVERLAY
ENGINE, TIER IV
FAN, DEFROSTER, REAR WINDOW
FAN, REVERSING
GLOBAL ARRANGEMENT,LOW AMBIENT
HEADLIGHTS,FRONT, HIGH,HALOGEN
HEATER, ENGINE COOLANT, 120V
HITCH, TOWING
JOYSTICK CONTROLS, BASIC
LANGUAGE, ENGLISH
LIGHT, LED WARNING STROBE
LIGHTS, ARM, FOLD DOWN
LIGHTS, ROADING, HALOGEN
LIGHTS, WORKING, PLUS, HALOGEN
LINES,STANDARD W/O ACCUMULATOR
MIRRORS, OUTSIDE HEATED 24V