ELEPHANT EPOG300BS-N
Štampaj
INFO
Grupa proizvoda
Grabulje
Brend/Model
ELEPHANT EPOG300BS-N
Godište proizvodnje
2025
Dodatne opcije
Novo/nekorišćeno
Lokacija Mašine
Grudziądz, kujawsko-pomorskie
Zemalja
Poljska
Opšta ocena
Mascus ID
1547461B
CENA
Izaberi valutu:
Cena
DETALJI
Broj internog magacina
002
Poslednja inspekcija
Odgovara sledećim mašinama
zalecany do koparek o wadze 20-35ton
Proizvodnja/Serijski broj
EPOG300BS-N
Radni pritisak
300 bar
Zahtevani hidraulični protok
280 l/min
Transportne dimenzije (DxŠxV)
1400 x 1200 x 1600 mm
Transportna težina
2100 kg
Zemlja proizvodnje
Poljska
Uslovi isporuke
EXW
Ostale informacije
Specyfikacja techniczna:
Zalecana koparka: 20 – 35 ton
Max rozwarcie szczęk: 2590 mm
Ciśnienie robocze: 206 – 300 bar
Przepływ oleju: 220 – 280 L/min
Rotacja: dostępna rotacja hydrauliczna
waga: 1926kg
stal hardox 400
Key Specifications:
Max Jaw Opening: 2590 mm (2.59m) – ideal for oversized debris and logs.
Operating Pressure: 206 – 300 bar for maximum clamping force.