Bomag BM2000/75 Cold Planer
Štampaj
INFO
Grupa proizvoda
Freze za asfalt
Brend/Model
Bomag BM2000/75 Cold Planer
Godište proizvodnje
2017
Sati korišćenja
600 h
Lokacija Mašine
BIG 1 BIG Machinery B.V. (Schiemerik 1)
Zemalja
Holandija
Mascus ID
6DEF4F51
CENA
Izaberi valutu:
Cena
Ne uključuje vratinog PDV-a
DETALJI
Broj internog magacina
Proizvodnja/Serijski broj
Snaga motora
567 kW (771 KS)
Certifikati
CE
Ostale informacije
Used BOMAG BM 2000/75 Cold Planer – 2017 | For Sale at BIG Machinery
This BOMAG BM 2000/75 Cold Planer is now available for sale at BIG Machinery in the Netherlands.
- Condition: Used
- Year: 2017
- Engine: MTU 10V1600, 10-cylinder
- Cutting width: 2000 mm
- Cutting depth: 350 mm