Kinglink KL2PGS1200 Hydraulic roller crusher in Shanghai
FavoriteOmiljeno
shareDio
Save searchSačuvaj pretragu
Štampaj
INFO
Grupa proizvoda
Drobilice
Brend/Model
Godište proizvodnje
2020
Dodatne opcije
Novo/nekorišćeno
Lokacija Mašine
上海
Zemalja
Kina
Opšta ocena
1
Mascus ID
F57F6C64
CENA
Izaberi valutu:
Cena
Ne uključuje vratinog PDV-a
DETALJI
Broj internog magacina
KL2PGS1200-20200519-J
Proizvodnja/Serijski broj
KL2PGS1200-20200519-J
Bruto težina
18600 kg
Operacije drobljenja
Tercijalno
Tip drobilice
Drobilica rolna
Motor
55x2
Izlazni kapacitet (t/h)
60
Veličina hranilice (mm)
0-80
Transportne dimenzije (DxŠxV)
3439.92 x 3540 x 1450.09 mm
Zemlja proizvodnje
Kina
Uslovi isporuke
FOB, CFR, CIF, EXW
Certifikati
CE, EAC GOST
Ostale informacije
KingLink KL type Hydraulic Roller Crusher Model: KL-2PGS1200 Roller Diameter: 1200 mm Max. Feed Size: 80 mm Adjustable Discharging Range: 2-8 mm Capacity: 40-60 t/h Electric Power: 2x55 kw Weight: 18.6 t Year: 2012 Overall dimension LxWxH: 3444x3537x1448 mm