Kovo DIESEL WELDER POWERED BY KUBOTA EW600DST
FavoriteOmiljeno
shareDio
Save searchSačuvaj pretragu
Štampaj
INFO
Grupa proizvoda
Dizel generatori
Brend/Model
Godište proizvodnje
2022
Sati korišćenja
1 h
Dodatne opcije
Novo/nekorišćeno,Eks izložbeni model
Zemalja
Kina
Opšta ocena
1
Mascus ID
5417FE55
CENA
Izaberi valutu:
Cena
Ne uključuje vratinog PDV-a
DETALJI
Broj prethodnih vlasnika
2
Poslednja inspekcija
Evidencija svih servisa
Da
Motor
kubota v3300
Snaga motora
40 kW (54.4 KS)
Izlaz
30 kVA
Potrošnja goriva
8
4x1 bkt.
kovo
Engine manufacturer
YANMAR
Učestalost
50 Hz
Voltaža
415 V
Klasa emisije
Stage IIIA
Obim rezervoara
50 l
Bruto težina
1200 kg
Transportne dimenzije (DxŠxV)
1.2 m
Informacije o stanju/Garancija
3
Zemlja proizvodnje
Kina
Uslovi isporuke
FOB, CFR, CIF, EXW
Oprema
Rezervoar, Baterija, Kontrolna tabla
Certifikati
CE
Ostale informacije
DIESEL WELDER 600A YANMAR WELDER 600A KUBOTA WELDER 600A