FG Wilson P200-3 - 200 kVA Open Genset - DPX-16011-O
FavoriteOmiljeno
shareDio
Save searchSačuvaj pretragu
Štampaj
INFO
Grupa proizvoda
Dizel generatori
Brend/Model
Godište proizvodnje
2025
Dodatne opcije
Novo/nekorišćeno
Lokacija Mašine
Dordrecht, Zuid-Holland
Zemalja
Holandija
Mascus ID
D1720AAE
CENA
Izaberi valutu:
Cena
DETALJI
Proizvodnja/Serijski broj
FGWPEP48ERPC03709
Broj internog magacina
DPX-16011-O
Motor
Perkins 1106A-70TAG3
Snaga motora
160 kW (218 KS)
Izlaz
200 kVA
Potrošnja goriva
30,7 L/Hour at 75% Load Prime
4x1 bkt.
FG Wilson FGL30120
Engine manufacturer
Perkins
Učestalost
50 Hz
Voltaža
400 V
Obim rezervoara
394 l
Bruto težina
1548 kg
Transportne dimenzije (DxŠxV)
2510 x 1010 x 1640 mm