Cummins 150DGFA-1744 150 kW Mobile Generator Set
Pitaj za cenu
FavoriteOmiljeno
shareDio
Save searchSačuvaj pretragu
Štampaj
INFO
Grupa proizvoda
Dizel generatori
Brend/Model
Godište proizvodnje
0
Sati korišćenja
1461 h
Lokacija Mašine
Lake Worth, Texas
Zemalja
Sjedinjene Američke Države
Mascus ID
416521DB
DETALJI
Broj internog magacina
Ostale informacije
Cummins 150DGFA-1744 150 kW Mobile Generator Set Cummins 6 Cylinder Diesel Engine, 187.5 kVA/150 kW Rated 3 Phase Output, 120 V / 240 V / 480 V Rated Voltage, 150 kVA,/150 kW, Rated Single Phase Output, Bottom Mounted Fuel Tank, Lunette Ring Carrier Trailer