Zoomlion ZAT 2200 V 8
Štampaj
INFO
Grupa proizvoda
Polovne dizalice za sve terene
Brend/Model
Zoomlion ZAT 2200 V 8
Godište proizvodnje
2023
Sati korišćenja
1054 h
Zemalja
Kina
Opšta ocena
Mascus ID
95E786C8
CENA
Izaberi valutu:
Cena
Ne uključuje vratinog PDV-a
DETALJI
Broj internog magacina
1
Poslednja inspekcija
Proizvodnja/Serijski broj
1
Broj prethodnih vlasnika
Evidencija svih servisa
Da
Bruto težina
54990 kg
Maksimalni kapacitet dizanja
220000 kg
Registarki broj
Maksimalni kapacitet dizanja na kraju konzole
Min boom length
1380 cm
Klasa emisije
Stage V
trajanje
8800 cm
Min luffing jib
300 cm
Konzolna dizalica
Dužina konzole dizalice
Maksimalna visina podizanja
Visina kuke dizalice - horizontalno
300 cm
Visina kuke dizalice - prema vazduhu
Gornji motor
Weichai WP10.375E53
Gornji sati
1054 h
Tip krana
Hidraulični strelac
Originalna boja
GREEN
Protivteg
72000
Nosač motora
Engine manufacturer
Weichai
Transportne dimenzije (DxŠxV)
1658530004 m
Tip nosaća
Točkast
Informacije o stanju/Garancija
one year
Brend guma
Triangle
Profili prednjih guma
99
Profil zadnjih guma
Zemlja proizvodnje
Kina
Uslovi isporuke
FCA, FOB, CFR, CIF, EXW
Certifikati
EPA, CE
Ostale informacije
### ZOOMLION ZAT2200V8 (All Terrain Crane) – Specifications
#### 1. Basic Information
- **Model**: ZAT2200V8 (ZAT2200V863)
- **Type**: 8-axle All Terrain Crane
- **Max. Rated Lifting Capacity**: **220,000 kg (220 t)**
- **Operating Weight**: **54,990 kg** (standard config)
- **Counterweight**: **72,000 kg (72 t)** (standard)
#### 2. Engine & Emissions
- **Chassis Engine**: Weichai WP13.540E50 (Euro 5)
- **Upper Engine**: Weichai WP10.375E53
- **Rated Power (Chassis)**: **405 kW (550 hp)** @ 1,900 rpm
- **Rated Power (Upper)**: **205 kW (279 hp)** @ 2,200 rpm