Komatsu PC138USLC-11
Štampaj
INFO
Grupa proizvoda
Bageri guseničari
Brend/Model
Komatsu PC138USLC-11
Godište proizvodnje
2021
Sati korišćenja
2021 h
Lokacija Mašine
Humble, Texas
Zemalja
Sjedinjene Američke Države
Mascus ID
CENA
Izaberi valutu:
Cena
Ne uključuje vratinog PDV-a
DETALJI
Broj internog magacina
Proizvodnja/Serijski broj
KMTPC261KLA058706
Ostale informacije
2021 Komatsu PC138USLC-11 Tracked Excavator
Air Conditioner, Rear View Camera, 2020 US EPA Label, Requires Diesel Exhaust Fluid, 9 ft 11 in Stick, 27.5 in Triple Grouser Track Shoes, 37.5 in Digging Bucket. to see more information.